ORCO

ELEMENTLER

Pixel Business Solutions

Internet tabanlı teknolojiler, firmalara özellikle yönetim ve firma dinamizmini yansıtma aşamasında etkili araçlar sunmaktadır. Hepsinden ötesi, müşteri odaklı hizmet anlayışının etkileşim kanallarından biri olan internet, iki yönlü canlı iletişim ve analiz olanakları sağlamaktadır.

Çoğu zaman ihtiyaçların ötesine giden teknolojik gelişmeler arasından en doğru çözümün ortaya konulmasında zorluk yaşandığı da yadsınamaz bir gerçektir. Bu noktada önemli olan, ihtiyaçların hem kurulum hem de yönetim kültürü ile uyumluluk gösterebilen çözümler ile giderilebilmesidir. Bunun için gerekli adımlar bir defada değil, mantıklı ve işlevsel olarak planlanmış bir strateji çerçevesinde kuruma sindirerek anlatılmalıdır.

Bugüne kadar birçok başarılı yazılım projelerine imza atmış deneyimli kadrosu ile PixelBS, müşterileri ile iyi bir sinerji yakalamayı arzulamaktadır. Genç ancak konusunda uzman kimliği ile bilişim teknolojileri sektöründe, benzerlerinin çok altında bütçeler ile yine benzerlerinin çok üzerinde hizmet kalitesi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile hizmet veren PixelBS, bu sayede müşterilerine erişilmesi imkansız bir fiyat – performans, yani yatırım – kazanç oranı sağlayabilmektedir.

Tüm bu hizmetleri ve kullandığımız teknolojileri örnekleri ile birlikte inceleyebilir, hangi sistemin ne amaçla kullanıldığını görebilirsiniz. Eğer bütün bu terimler size çok yabancı ise ORCO ile konuşabilirsiniz.

İstediğiniz özellikleri seçin, beğenin, eleyin. PixelBS ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun tercihleri sunacaktır.

FİKİR

Düşüncelerinizi paylaşın, fikirlerinizi anlatın. Ya da sade bir "merhaba" bizi mutlu eder.