خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید
hq@pixelstudio.com.tr
+90 232 465 31 56
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید
HAKKIMIZDA

Pixel Studio, 2001 yılında grafik eğitimi kökenli Kenan Demiroğlu tarafından kuruldu. Reklamın bir iletişim bilimi olduğu bilinci ile yola koyulan ajansımız, kısa sürede çok yol aldı.

Reklam fikri alış veriş tarihi kadar eskidir. Zamanında çığırtkanlar ile yapılan reklamlar, gün geçtikçe alış veriş fikrinin ve kültürel değerlerin değişimiyle farklı mecralar yaratmıştır ve bu evrim süreci bugün de devam etmektedir.

Reklamın işlevi genellikle tüketiciyi ürününüzü denemesi için değil, elinin altında bulunan diğer markalardan daha sık kullanması için ikna etmektir. Reklam stoklanamaz, depolanamaz, mevcut an ve mekanda sunulur. Bu nedenle her profesyonel işverenin profesyonel bir reklam desteği alması gerektiğine inanırız.

Gerçek anlamda bir "tam hizmet" ajansı olan Pixel Studio için, başarılı reklamın temelini, birbirinden ayrılmaz iki unsur oluşturur: Doğru strateji geliştirme ve yaratıcılık!

Kurumsal kimlikten billboard'a, web tasarımından radyo spotuna, el broşüründen tv filmine, afişten cingıl'a kadar "tam hizmet" reklam ajansı kimliğinin gerektirdiği tüm hizmet birimlerinde müşterilerine eksiksiz hizmet sunan Pixel Studio, "olabilecek en az maliyetle en yüksek verim" ilkesini benimsemiştir. Basılı işler, tabela ya da reklam fotoğrafçılığı olsun, çözüm ortaklarını da bu anlayış doğrultusunda seçer ve hizmet alır.

Bugün inşaat, gıda, tekstil, sağlık gibi çeşitli sektörlerde toplam 25'i aşkın müşteriye hizmet sunan Pixel Studio, reklam sektörünü ulusal ve uluslararası temelde çok yakından izlemekte; yeni mecraları, tanıtım tekniklerini anında müşterilerine sunmaktadır.

Pikseller görünür dünyanın en küçük kahramanlarıdır.

Vücutlarımızı oluşturan hücrelere benzerler. Tek başlarına var olmaları insan gibi yüksek organizmalı canlılar için bir anlam ifade etmez. Aslında anlamlı küçük pikseller, bir araya geldiklerinde kuantum fiziğine ve biyolojik algı sistemlerimize göre sonsuz olasılığa sahip bir dünya yaratırlar. Gördüğünüz her şey milyonlarca pikselin bir arada duruşudur.

Yaşam nasıl ki doğum ile başlayıp ölüm ile biter, reklam da beyinde başlar sözde biter. Daha sonra piksellenir.

Bizim iddiamız da burada başlar! Size uygun pikselleri hayal ederiz önce... Dünyaya bakış açımız doğrultusunda reklamı genel geçer bir kavram olmaktan çıkarır; sosyal, tarihsel, bilimsel, sanatsal eleklerden geçiririz. Bunu hep birlikte yaparız. Çünkü, kolektif bakış açısını önemseriz.