خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید
hq@pixelstudio.com.tr
+90 232 465 31 56
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید
HAKKIMIZDA

İZ BIRAKIRIZ!

Marka; ürünü niteleyen, tanımlayan bir isim ya da tüm bunların bileşimi olarak, ürünü rakiplerinden farklılaştıran bir terim, işaret, sembol veya tasarım olabilir. Ayrıca rekabetçi bir ortamda tüketicilerin hangi ürünü veya hizmeti tercih edeceğine karar vermesinde bir ipucu olma özelliğini taşır. Bu durumda marka, tüketicinin zihninde diğer markalardan ayrı, farklı bir iz yaratmak adına özetlenmiş algılanan değer ifadesi olarak tanımlanabilir.

Markalaşma serüvenindeki temel basamak; ürün, hizmet ya da şirket’in neden var olduğunu, kime hitap ettiğini, neden özel ve önemli olduğunu açıkça ifade etmektir. Bu aşamadan sonra yeni bir markayı başarıya götürecek konular üzerinde çalışmaya başlanabilir. Markaya, farklılaştırıcı bir değer eklenmesi markanın gücünü ortaya çıkarır. Güçlü bir marka, tüketicinin zihninde güçlü bir iz yaratmakta, bunu geliştirmekte ve rekabetçi üstünlük sağlamaktadır. Bu iz; bir sembol, isim, tasarım, ambalaj ya da hizmetle yaratılabilir. Günümüzdeki ağır rekabet koşulları ile ürünler arasındaki somut farkın azalması; tüketicileri işlevsel ve duygusal yönlerden cezbederek farklı, ayırt edici bir konumun elde edilmesini zorunlu kılmaktadır.

Tüketici tercihlerinin yönlendirilmesinin oldukça güçleştiği ve daha karmaşık bir pazar ve rekabet koşulunun söz konusu olduğu bir ortamda; Pixel Studio ve Pixel Business Solution ekibi tanınırlık, hatırlama, yeni müşteriler kazanma, marka sadakati yaratma ve mevcut müşterileri koruma gibi görevleri üstlenerek markanızı zihinlerde yer etmiş bir "iz" haline getirir.